Laden Evenementen

« All Evenementen

sep 24, 2026

Van Westland naar Bali: Ondernemen, investeren & verbinden over de grens

24 september
16:00 - 19:00
The City Van Leeuwenhoekstraat 10
's-Gravenzande, 2693 BG Netherlands
Description

Deze maand treed Bali Estate Group toe als hoofdpartner bij MKB Westland, binnenkort vertellen we meer over dit partnerschap. Bali Estate Group neemt ondernemers tijdens dit event mee op een korte reis van het Westland naar Bali. En dat verhaal begint dichter bij huis dan je misschien denkt. Roy Volkering, oprichter van Bali Estate Group, is geboren en getogen in het Westland. Hij groeide op aan de Zweth en maakte vanuit de Westlandse ondernemerswereld de stap naar Bali. In 2022 besloot hij het roer om te gooien, verhuisde naar Bali en bouwde daar zijn eigen onderneming op. Inmiddels ontwikkelt Bali Estate Group luxe vastgoed op Bali en begeleidt het investeerders van ontwikkeling en aankoop tot verhuur en beheer.

Tijdens deze middag vertelt Roy over zijn ondernemersreis van Westland naar Bali en vooral over wat er onderweg te leren valt. Wat kunnen we leren van ondernemen over de grens? Waar liggen kansen voor ondernemers en investeerders? Wat zijn de verschillen met de Nederlandse markt? En wat maakt Bali interessant als het gaat om ondernemerschap, vastgoed en internationale verbinding? Een inspirerend verhaal vanuit de praktijk, met volop ruimte voor vragen en het delen van ervaringen.

We zijn te gast bij The City Food & Fun in ’s-Gravenzande. In het sfeervolle filmdecor van The City komen verschillende werelden samen: van bowlen in een interactieve metrotunnel tot midgetgolf in een compleet nagebouwde stad. Na het inhoudelijke programma gaan we zelf de uitdaging aan tijdens The City Challenge. We doen drie verschillende activiteiten:

Bowlen – The Tube: bowlen in een futuristische metrotunnel, waarbij interactieve projecties en animaties van iedere worp een belevenis maken.

Jeu de boules: een ontspannen en sociale activiteit, waarbij gezelligheid en een beetje competitie mooi samenkomen.

Midgetgolf – The Happy Highway: geen gewone midgetgolfbaan, maar 18 unieke holes in een nagebouwde stad, met creatieve hindernissen, blacklight-effecten en glow-in-the-dark elementen.

Programma

16.00 uur | Ontvangst

16.30 uur | Van Westland naar Bali

17:00 uur | The City Challenge

18.00 uur | Borrel & Bites

19.00 uur | Afsluiting

Ingeschreven

Marjan - MKB WestlandRuud - Vastgoedprofs
Willem Karel - Van Mierlo Bouw- en Ontwikkeling/MKB WestlandYoram - Greenboost CRM & Efficiency

Tijdens evenementen van MKB Westland kunnen foto’s en/of video’s worden gemaakt. Wil je niet worden gefotografeerd of gefilmd, dan kun je dit bij aanvang van het evenement melden bij de officemanager of manager van MKB Westland.

Details

Date:
24 september
Time:
16:00/19:00
Evenement Categorie:
The City Van Leeuwenhoekstraat 10
's-Gravenzande, 2693 BG Netherlands
+ Google Maps

Aanmelden

Al geregistreerd?

Gebruik deze tool om uw registratie te beheren.