Bestuur

 

Het bestuur van MKB Westland bestaat uit de volgende leden:

Shirley Schelkers Voorzitter, shirley@mkbwestland.nl
Eric de Winter Vicevoorzitter, eric@mkbwestland.nl
Willem Karel Nowee Penningmeester, willem-karel@mkbwestland.nl
Jennifer Fluitman Secretaris, jennifer@mkbwestland.nl (NB: e-mails voor het secretariaat mogen worden gestuurd naar info@mkbwestland.nl)
Rob Starrenburg Bestuurslid, rob@mkbwestland.nl

Daarnaast huurt MKB Westland twee medewerkers in:
Roel Batelaan Beleidsmanager, roel@mkbwestland.nl
Marjan Naaktgeboren Centra Manager, marjan@mkbwestland.nl

Benieuwd waar wij voor staan? Lees dan onze speerpunten.

Klik op de afbeelding om het document te openen.