Het bestuur van MKB Westland bestaat uit de volgende leden:
Shirley Schelkers Voorzitter, shirley@mkbwestland.nl
Eric de Winter Vicevoorzitter, eric@mkbwestland.nl
Willem Karel Nowee Penningmeester, willem-karel@mkbwestland.nl
Jennifer Fluitman Secretaris & Events, jennifer@mkbwestland.nl
(NB: e-mails voor het secretariaat mogen worden gestuurd naar info@mkbwestland.nl)
Patrick Jordens Bestuurslid, patrick@mkbwestland.nl 
Rob Starrenburg Bestuurslid, rob@mkbwestland.nl

Daarnaast bestaat het MKB team uit:
Marjan Naaktgeboren MKB Manager, marjan@mkbwestland.nl
Vacature voor Office Manager & Eventplanner

Benieuwd waar wij voor staan? Lees dan onze speerpunten.

Klik op de afbeelding om het document te openen.